TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ DZIECI
WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ
„ POD DĘBEM”
W NAKLE NAD NOTECIĄ       

STRONA GŁÓWNA

HISTORIA

WTZ

AKTUALNOŚCI

OSIĄGNIĘCIA

WSPÓŁPRACA

GALERIA ZDJĘĆ

DOFINANSOWANIE

KONTAKT

 
      
      Dnia 20. 11. 2010 r. odbyły się Międzywarsztatowe Wojewódzkie Zawody Osób Niepełnosprawnych w Bocci, których organizatorem był nasz Warsztat. Tym  razem odbyły się one w Nakle n. Not., w sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Nakle. W grze brali udział poszczególne Warsztaty :
- WTZ „Modrzew” Bydgoszcz;
- WTZ Kowalewo Pomorskie;
- WTZ ”Pelikan” Szubin;
- WTZ „Nasz Dom” Mrocza; 
- WTZ  Sępólno  Krajeńskie; 
- WTZ im. J. Pawła II  Wapno;
- WTZ Łasin; 
- WTZ „Pod Dębem” Nakło.                      
Zawody rozpoczęto  powitaniem wszystkich zaproszonych gości oraz drużyn, po czym  odbył się pokaz tańca zespołu tanecznego ze Szkoły tańca      „Braterstwo Stylu” w Nakle. Niejeden uczestnik pozazdrościł zdolności  i umiejętności, jakie zaprezentowała nam grupa taneczna. Przed rozpoczęciem gry kapitan z każdej  drużyny  losował stanowisko, na którym dana drużyna będzie grać. I nadszedł czas na  rywalizację pomiędzy uczestnikami, jednakże w miłej atmosferze.Organizatorzy zadbali o nasze żołądki, dlatego też  podczas gry  była przerwa    na poczęstunek.
         Podczas przerwy czas umiliła nam nasza koleżanka Sandra swoim występem, która zaśpiewała 2 piosenki, a po niej wystąpił nasz  zespół  w mini playbacku z piosenką zespołu Ich Troje „Zawsze z Tobą chciałbym być”. Natomiast po występach trzy drużyny rozegrały finał, gdzie ostatecznie nastąpiło rozstrzygnięcie  zawodów. I tak: 
I miejsce wywalczył WTZ  im. J. Pawła II Wapno,
II miejsce - WTZ Łasin
III miejsce – WTZ „Nasz Dom” Mrocza
Naszemu Warsztatowi niestety nie udało się tym razem zdobyć żadnego miejsca, jednak wszyscy byli zadowoleni.